Artex

Grupa MoCarta - ALE KINO! czyli muzyka filmowa wg Grupy MoCarta

Grupa MoCarta „Ale kino”

Kinematografia jest dziś najpopularniejszą ze sztuk,a muzyka filmowa kontynuuje tradycje muzyki klasycznej. Piękne melodie, wykonywane przez orkiestry symfoniczne, komponowane są przez twórców, którzy talent odziedziczyli po Bachu, Mozarcie i Chopinie.

Niezastąpiona Grupa MoCarta postanowiła poświęcić swój nowy program muzyce filmowej i najjaśniejszym gwiazdom srebrnego ekranu. Najbardziej rozpoznawalny kwartet w Polsce zaprezentuje jedyny w swoim rodzaju występ – zarówno osobom, które świat kina znają od podszewki, jak i tym, dla których nadal kryje on w sobie wiele tajemnic. „Ale kino” to żartobliwe spojrzenie na ponadczasowe przeboje muzyki filmowej, spotkania z Charliem Chaplinem, Woodym Allenem, Tomem Hanksem i aktorem, który jest największym przegranym światowego kina…

W programie „Ale kino” pojawią się niskobudżetowe efekty specjalne na miarę hollywoodzkich superprodukcji, opowieść o historii filmu, tańczący Lord Vader i dużo wspaniałej muzyki, okraszonej mistrzowskim poczuciem humoru Grupy MoCarta – Pawła Kowaluka, Bolesława Błaszczyka, Michała Sikorskiego oraz Filipa Jaślara.

Zarezerwuj bilety na „Ale kino” i zanurz się w świat ulubionej muzyki filmowej wraz z Grupą MoCarta!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Kwiecień 2024

15 .04

 poniedziałek

 18:00

Lublin

Studio im. Budki Suflera

dostępne bilety: 4

kup bilet

16 .04

 wtorek

 18:00

Siedlce

Miejski Ośrodek Kultury - Sala Widowiskowa "Podlasie"

dostępne bilety: 9

kup bilet

17 .04

 środa

 18:00

Częstochowa

Akademickie Centrum Kultury i Sportu Politechniki Częstochowskiej

dostępne bilety: 131

kup bilet